Nieuws

Nieuwsbericht - 7 maart 2021

Morgen staan de AfvalHelden weer voor u klaar

Week van de AfvalHelden

De laatste dag alweer van de Week van de AfvalHelden. En wat was het een mooi feest deze week! In heel Nederland zagen we mooie voorbeelden waaruit de waardering voor de AfvalHelden blijkt. Inwoners schreven kaartjes, taart en ontbijtjes werden uitgedeeld, posters en tekeningen werden opgehangen. We hebben de week proberen samen te vatten in een korte film.

 

Blijvend waardering tonen

Ook na de Week van de AfvalHelden blijft het tonen van waardering belangrijk. Tijdens een online talk nam Arjella van Scheppingen ons deze week mee in de manieren waarop je waardering kan uiten naar je collega’s. Ze geeft concrete voorbeelden en handige tips die je binnen je eigen organisatie blijvend kan toepassen. Het webinar is  terug te zien op het youtube-kanaal van de NVRD.

Volgend jaar wordt de Week van de AfvalHelden weer georganiseerd. In de eerste week van maart. We zullen tijdig berichten over de acties die we speciaal voor 2022 organiseren.

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Jennifer Koster-Bos

Contactpersoon
Jennifer Koster-Bos

Jennifer Koster-Bos op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Circulaire economie

Circulaire economie

Klimaat

Klimaat

Europa

Europa

Recycling en restmaterialen

Recycling en restmaterialen

Duurzame energie

Duurzame energie

Veiligheid en gezondheid

Veiligheid en gezondheid