Nieuws

Nieuwsbericht - 15 maart 2022

Het was weer een mooie week!

Aftermovie Week van de AfvalHelden 2022

7 t/m 13 maart 2022 was het de Week van de AfvalHelden en ook deze editie was een groot succes. Onze AfvalHelden zijn weer flink in het zonnetje gezet dankzij de vele hartverwarmende initiatieven.

Onze AfvalHelden doen belangrijk werk dat nodig is om de samenleving draaiende te houden en de circulaire economie te realiseren. Het is werk waarvoor kennis en professionaliteit nodig zijn. Daarvoor verdienen zij onze waardering. Niet alleen tijdens deze week, maar gedurende het hele jaar.

Met een aftermovie proberen we de mooie week samen te vatten.

 

De Week van de AfvalHelden is een initiatief van NVRD, Vereniging Afvalbedrijven, TLN en het O&O fonds GEO. De week vindt dit jaar voor de tweede keer plaats. Meer informatie over de week is te vinden op www.weekvandeafvalhelden.nl.

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Circulaire economie

Circulaire economie

Klimaat

Klimaat

Europa

Europa

Recycling en restmaterialen

Recycling en restmaterialen

Duurzame energie

Duurzame energie

Veiligheid en gezondheid

Veiligheid en gezondheid