Nieuws

Nieuwsbericht - 14 februari 2022

We zijn weer terug!

Week van AfvalHelden 2022

Van 7 tot en met 13 maart is het weer de Week van de AfvalHelden. In deze week bedanken wij alle medewerkers in de inzameling, groenbeheer, reiniging en verwerking.

Bijna 30.000 professionals houden de straten schoon, halen dagelijks het afval op en zorgen ervoor dat het daarna grotendeels een nieuwe toepassing krijgt. Op die manier dragen ze allemaal bij aan een betere en schonere wereld. En dat doen ze met de nodige kennis en professionaliteit. Medewerkers in de branche zijn cruciaal voor de volksgezondheid en het draaiend houden van Nederland. Daar mogen we met z’n allen trots op zijn. Zij verdienen onze waardering, iedere dag, en speciaal tijdens de Week van de AfvalHelden.

Meedoen?

Kijk op www.weekvandeafvalhelden.nl voor onze toolbox en inspiratie over wat uw organisatie of u persoonlijk kunt doen om onze AfvalHelden in de spotlight te zetten.

#AfvalHelden #WeekvandeAfvalHelden

De Week van de AfvalHelden is een initiatief van de NVRD, Vereniging Afvalbedrijven, Transport Logistiek Nederland en O&O fonds GEO. 

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Circulaire economie

Circulaire economie