Nieuws

Nieuwsbericht - 1 september 2022

Woensdag 5 oktober: Afvalconferentie 2022 in Utrecht

Over vijf weken is het zover: de Afvalconferentie 2022. Tijdens de Afvalconferentie 2022 staan de ervaringen met en de toekomst van de uitgebreide producentenverantwoordelijkheid (UPV) centraal. De UPV is één van de middelen die moet bijdragen aan de transitie naar de circulaire economie. In een aantal tafelgesprekken gaan we in op de kansen en uitdagingen van de UPV. De Afvalconferentie vindt plaats op woensdag 5 oktober in DeFabrique in Utrecht en wordt georganiseerd door de NVRD en de Vereniging Afvalbedrijven.

Meer informatie over het prorgramma, de sprekers en de wijze van aanmelden is te vinden op de website www.afvalconferentie.nl.

 

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?