Header hergebruik

Nieuws

Nieuwsbericht - 6 november 2019

Webportaal Mijn-ILT op 4 december van start

Sector en overheid zetten gezamenlijk een stap naar digitaal werken in de afvalbranche. Op 4 december opent het webportaal MijnILT. Met deze online tool kunnen bedrijven gemakkelijker EVOA-vergunningen aanvragen. Ze regelen er ook zaken mee rondom de buitenlandheffing en doen er transportmeldingen mee

De Inspectie Leefomgeving en Transport organiseert op 4 december in Utrecht een bijeenkomst waarin de kick-off van het webportaal wordt gevierd. In een ochtend wordt duidelijk hoe straks gewerkt kan worden met de nieuwe tool. Met workshops worden deelnemers wegwijs gemaakt in het gebruik van MijnILT.

Voor meer informatie over de bijeenkomst kunt u mailen naar introductie.mijnilt@ilent.nl

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Lennert Vermaat

Contactpersoon
Lennert Vermaat

Lennert Vermaat op LinkedIn