Nieuws

Nieuwsbericht - 9 februari 2023

We zijn er weer! 6 t/m 12 maart Week van de AfvalHelden

We zijn er weer! Van 6 t/m 12 maart vindt de Week van de Afvalhelden plaats. In heel Nederland zetten zo’n 30.000 medewerkers zich dagelijks in voor het inzamelen van afval en grondstoffen, het draaiende houden van milieustraten, het schoonhouden van onze straten, plantsoenen en riolen, het vervoeren van ons afval en het recyclen en verwerken ervan. Onmisbaar voor ons land en daarom zet Nederland alle #AfvalHelden in het zonnetje. Doen jullie ook mee?

De website is volledig geactualiseerd. Deelnemende organisatie vinden er nu nog meer tools en inspiratie. Op de website is vanaf nu ook meer informatie en handvatten voor inwoners te vinden. Er is voor hen informatie over de AfvalHelden, tips wat zij kunnen doen en een aantal handige tools.

Kijk op www.weekvandeafvalhelden.nl.

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?