Nieuws

Nieuwsbericht - 14 juli 2021

Voor in de agenda op 6 oktober: Afvalconferentie 2021

Als we doorgaan met produceren en consumeren zoals we gewend zijn, blijven we het afval creëren dat we nu hebben. Voor een echte circulaire samenleving is een stevige hervorming van de economie nodig. Hoe maken we met elkaar de omslag naar die totaal andere economie? Inspirerende tafelgasten gaan over dit vraagstuk met elkaar in gesprek tijdens de Afvalconferentie 2021 op woensdag 6 oktober. De organisatie is zoals altijd in handen van de NVRD en de Vereniging Afvalbedrijven

We gaan ervan uit dat we elkaar tegen die tijd weer op locatie kunnen ontmoeten, in de vertrouwde setting waarin netwerken centraal staat. Inclusief lunch, programma en borrel aansluitend.

Noteer 6 oktober alvast in uw agenda. Hopelijk tot dan!

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?