Header afvalstromen

Nieuws

Nieuwsbericht - 6 juli 2021

Tolhuis Rioolinspecties lid van de Vereniging Afvalbedrijven

De Vereniging Afvalbedrijven verwelkomt Tolhuis Rioolinspecties als nieuw lid. Het bedrijf is sinds 1 juli 2021 aangesloten en maakt deel uit van de Afdeling Rioleringsbeheer.

Tolhuis Rioolinspecties is opgericht in 2003 en gevestigd in het Brabantse Bakel. Tolhuis houdt zich binnen het rioleringsbeheer bezig werkzaamheden in de volle breedte. Het gaat om inspectie, reiniging, inmeten, rapporteren, frezen en advies. Kwaliteit en innovatie zijn heel belangrijk voor het bedrijf. Dit vertaalt zich in diverse veiligheids‐ en kwaliteitscertificaten. Tolhuis beschikt over o.a. VCA**, ISO 9001 en het vakgerichte BRL K10015 certificaat. Ook de zorg voor mens en milieu staat hoog in het vaandel. Daarvoor wordt veel aandacht besteed aan de opleiding van medewerkers en aan de gebruikte middelen. Tolhuis Rioolinspecties heeft haar CO2-managementsysteem gecertificeerd volgens de CO2-prestatieladder.

Rutger Maas

Contactpersoon
Rutger Maas

Rutger Maas op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?