Nieuws

Nieuwsbericht - 27 september 2021

Noteer: Week van de AfvalHelden 7 t/m 13 maart 2022

De Week van de AfvalHelden is dé week waarin medewerkers uit de afvalbranche centraal staan. In coronajaar 2021 hebben we met groot succes de eerste editie van deze week georganiseerd. Maar wat NVRD, Vereniging Afvalbedrijven en O&O Fonds GEO betreft moet het daar niet bij blijven. Iedereen in de afvalsector verdient dagelijks waardering, daar is geen crisis voor nodig. Want hoe zou Nederland er zonder hen uitzien? Daarom lanceren deze partijen in 2022 wederom de Week van de AfvalHelden.

Achter de schermen wordt er momenteel hard gewerkt om de week voor 2022 verder in te richten. Voor nu vragen we iedereen deze week alvast te noteren, zodat we er komend jaar een nog groter succes van kunnen maken.

Bekijk ter inspiratie nog eens de aftermovie van de succesvolle Week van de AfvalHelden in 2021:

 

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?