Header fietser

Nieuws

Nieuwsbericht - 29 september 2020

Afvalconferentie 7 oktober 2020 volledig online

Op woensdag 7 oktober organiseren de NVRD en de Vereniging Afvalbedrijven de Afvalconferentie 2020. Oorspronkelijk hadden we gekozen voor een hybride opzet, waarbij een deel van de mensen op de locatie aanwezig kon zijn en een ander deel online kon meedoen. Door de gisteravond aangekondigde coronamaatregel 'maximaal 30 personen in 1 ruimte', waaronder ook dagvoorzitter, sprekers en organisatoren moeten worden gerekend, konden we nog maar 14 personen op de locatie ontvangen. Daarom hebben we besloten de Afvalconferentie 2020 volledig online te organiseren. Online meedoen is gelukkig onbeperkt. Aanmelden hiervoor is nog steeds mogelijk.

Thema van de Afvalconferentie is de vitale sector. Dat verwijst enerzijds naar de vitale rol van afvalbedrijven in de coronacrisis, anderzijds naar de noodzaak om vitaal door de crisis te komen. Dagvoorzitter Mark Beumer spreekt in twee rondetafelgesprekken over veilig en gezond werken en de vitaliteit van de sector, en over productketens en afzetmarkten. De centrale vraag is steeds wat hebben we geleerd van de crisis en wat kunnen we daarvan meenemen naar de toekomst. Kunnen we crisis ook als kans benutten.

Meer informatie en aanmelden: www.afvalconferentie.nl

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn