Header afvalstromen

Nieuws

Nieuwsbericht - 3 september 2020

Afgedankte zwembadjes moeten naar de milieustraat

De kunststof zwembadjes die tijdens de hete zomer zoveel verkoeling brachten, lijken bij het plastic afval thuis te horen, maar dat klopt niet. De zwembadjes zorgen regelmatig voor grote storingen bij het sorteren van plastic verpakkingen, metalen verpakkingen en drankverpakkingen (PMD). Machines lopen vast omdat de zwembadjes te groot zijn voor de PMD-sorteerinstallaties. Ze horen dus niet bij het PMD thuis. Afgedankte zwembadjes moeten worden ingeleverd bij de milieustraat.

Over het algemeen geldt dat grote plastic voorwerpen niet bij het PMD horen. Op www.recycleklaar.nl kan worden opgezocht bij welk afval een product thuishoort.

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Lennert Vermaat

Contactpersoon
Lennert Vermaat

Lennert Vermaat op LinkedIn