Samenwerking in baggerspecie

Persbericht leden - 01 februari 2019

Op vrijdag 25 januari hebben Wim Snippe, directeur van De Ingensche Waarden BV en Bert Krom, directeur van Afvalzorg, een overeenkomst getekend voor de gezamenlijke exploitatie van locatie De Ingensche Waarden voor het verwerken van baggerspecie.


Waardevolle samenwerking

De Ingensche Waarden liggen op de zuidoever van de Nederrijn in de gemeente Buren. Vanaf de jaren ’70 tot 2005 is in deze uiterwaard zand gewonnen. Hierdoor is een grote en diepe plas ontstaan. De Ingensche Waarden BV en Afvalzorg zullen de in totaal 42 ha grote locatie de komende jaren opvullen en inrichten met baggerspecie en grond. Bert Krom: “Met de verwerking van bagger en grond zullen we onze bestaande én nieuwe klanten bedienen. Daarnaast kunnen wij met onze ervaring in het creëren van nieuwe veilige landschappen in de eindinrichting meerwaarde leveren.” Wim Snippe vult aan: “Met deze gezamenlijke kennis en ervaring wordt de meest efficiënte dienstverlening van verwerking van baggerspecie gewaarborgd.”

Lees meer »