Ruim 30 partijen vragen aandacht voor klimaat en grondstoffentransitie

Nieuwsbericht - 14 mei 2018

Een groep van meer dan dertig partners uit de markt, de regionale overheid en de maatschappij omarmen de ambitie om als maatschappij in 2050 geen CO₂ meer uit te stoten. Ze roepen ook op om ook actief mee te doen aan de grondstoffentransitie. De grondstoffentransitie is een fundamenteel en onmisbaar onderdeel van de klimaatopgave. De partners hebben met elkaar de draagkracht om de grondstoffentransitie mogelijk te maken. Ze vragen het Rijk deze route samen verder in te vullen. De Vereniging Afvalbedrijven is een van de betrokken partners.

Still uit de film CO₂ Circulair - Grondstoffentransitie voor Nederland

In een film maken AkzoNobel, Tata Steel, de Haven van Rotterdam, Amsterdam Economic Board en de partners van CO₂smartgrid zichtbaar hoe ze samenwerken om tussen nu en 2050 een realistisch alternatief te vinden voor fossiele grondstoffen en het verminderen van CO₂-uitstoot.

De film is te zien op youtube via deze link.

Lees meer »