Feest bij Meerwinkel tijdens Nationale Kringloopdag

Persbericht leden - 01 oktober 2018

Op zaterdag 6 oktober viert kringloopwinkel Meerwinkel in Hoofddorp de 10e Nationale Kringloopdag. Klanten kunnen rekenen op een feestelijke ontvangst en leuke acties.Programma zaterdag 6 oktober

  • Kinderen kunnen zich gratis laten schminken tussen 11.00 uur en 15.00 uur.
  • Altijd al eens willen zien wat er met tweedehands artikelen gebeurt? Om 11.00 uur, 13.00 uur en 15.00 uur geven medewerkers van Meerwinkel rondleidingen in de winkel, opslag en sorteerruimte.
  • Interesse in kunst? Of altijd al een verborgen meesterwerk willen ontdekken? Tijdens de Nationale Kringloopdag wordt een grote hoeveelheid schilderijen geveild in de opslag tegenover de winkel. De veilingrondes starten om 12.00 uur, 14.00 uur en 16.00 uur.
  • Voor alle boeken geldt op 6 oktober: 4 halen 2 betalen (de twee goedkoopste boeken zijn gratis, met uitzondering van kinderboeken). Kinderboeken worden op 6 oktober voor 50 cent per stuk verkocht.
  • Liefhebbers en verzamelaars van analoge fotografie kunnen hun hart ophalen. Meerwinkel biedt een grote collectie van meer dan 250 analoge camera’s en accessoires aan. Inclusief fototoestellen van begin vorige eeuw die nog in uitstekende staat zijn.
  • Voor alle kleding van Meerwinkel geldt op 6 oktober een speciale actie: 3 halen 2 betalen.

Meerwinkel is gevestigd aan de Daalmeerstraat 9 in Hoofddorp en op zaterdag 6 oktober geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Lees meer »